WSTECZ

Szybko, sprawnie i solidnie- to nasza dewiza. Od 2007 roku wykonujemy instalacje wodno-kanalizacyjne, modernizujemy kotłownie w standardach Unii Europejskiej. Montujemy pompy ciepła i kotły gazowe (kondensacyjne) wraz z przyłączeniem do skrzynki sieciowej, indukcyjne oraz na paliwa stałe (pellet i ekogroszek). Współpracujemy w wiodącymi, krajowymi i zagranicznymi producentami elementów grzewczych. Żadna kotłownia nie jest dla nas wyzwaniem. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, robimy darmowe audyty i wyceny. 
Usługi świadczymy zarówno u klienta indywidualnego, jak i w obiektach przemysłowych. Posiadamy wykwalifikowane ekipy monterów i instalatorów, a co najważniejsze DOŚWIADCZENIE i dziesiątki zadowolonych klientów. 
Nasi doradcy techniczno- handlowi, to ludzie z ogromnym zapleczem wiedzy w temacie techniki grzewczej. Służymy również doradztwem w wyborze fotowoltaiki, współpracujemy z doświadczonymi monterami modułów PV.
Kompleksowo pomagamy pozyskiwać dotacje z ogólnopolskiego programu Czyste Powietrze oraz gminnych projektów do walki z niską emisją. 
Więc jeśli jeszcze nie wymieniłeś starego kopciucha, zrób to TERAZ z NAMI i odbierz pieniądze od państwa.

 Z nami uzyskasz czyste powietrze i ciepło domowego ogniska